KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10974194
nr 1097 4194
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Amerikahuset, Göteborg, PT, signerad, bladets mått: 50x50
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:13:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén